| MihaelaaC a întrebat:

Hey... voi aveti curajul sa-i spuneti in fata persoanei iubite ce simtiti pentru ea?

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Simplu: Da.
pff. mint. Daca ai avut relatii de lunga durata pana acum, si ai iubit cu adevarat si ai avut o dragoste puternica, inseamna ca nu ai vrea sa strici momentul de inceput de relatie cu asa ceva. Chiar daca in situatii rare asa ceva merge, mai bine nu. Un baiat daca i-ar spune asta la o fata. tipa ar putea rade sau sa ii spuna ca nu are sentimente reciproce. Iar un baiat i-ar explica de ce nu ar putea fi impreuna. Cand stim ca ar exista si 1% sanse de a fi refuzati, dam inapoi si renuntam momentan la idee. De obicei asteptam ca cealalta persoana sa faca primul pas, dar de multe ori si ea asteapta asta.

3 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Niciodată.N-ai de unde să știi dacă are sau nu un satâr în buzunar cu care să te ciopârțească.

| Dolllx14 a răspuns:

Daaa love struck uite iti dau "declaratia mea pentruiuBiii"
""lıllılıı × вву dǾŁŁ × ıılıllıll: iubirici?
:3 :3 :3 love struck :3 :3 :3: da
llıllılıı × вву dǾŁŁ × ıılıllıll: te iubesc
llıllılıı × вву dǾŁŁ × ıılıllıll: tu ma iubejti?
:3 :3 :3 love struck :3 :3 :3 is typing...
:3 :3 :3 love struck :3 :3 :3: te iubesc foarte multttttttttt "

deci nu stiu love struck sunt cu el de 7 luni love struck adica facem 7 pe 6 acum[joi] si e si ziua lui:X:X:X
Mà facut foartee fericitalove struck jtiiu sigur ca ma iubeste; mià fost aproape mereeuu la bine si la rau love struck deci daca esti sigura ca il iubesti.si ca...te iubestelove struck nu are de ce sa`ty fie rusine sau gen.happy deci asta e p mess happy
Itii dai seamaaa ca afara il albeskk laughing:X:*:*:*

| clauphotograph a răspuns:

Nu e vba de curaj e vba de incredere ii spui cand exista increderea