| Abby_5969 a întrebat:

Cei care poarta skateri ( nu cocalarii laughing ), imi puteti spune va rog care este cea mai buna firma de shoezi

Răspuns Câştigător
| ºPishcotº a răspuns:

Incearca si Osiris, Element, Adio, Vans (ii ador)happy. Acum am si eu doua perechi Etnies, si ii am de doi, respectiv 1 anhappy Si sunt foarte multumita de ei. Adica nu s-au rupt:X

Ceao!:*

4 răspunsuri:
| LoliTa_7237 a răspuns:

Ecko red si officeshoes
fundita?

| BăiBăiatule a răspuns:

Eu zic ca Dc-urile sunt cei mai buni.nu stiu ce fel ai avut tu de s-or stricat asa repede. daca ai fost cu ei la fotbal da zic si eu=)) dar asa nu stiu. uita-te si tu pe www.u-man.ro bafta!

| Freaky_2119 a răspuns:

Nike 6.0 sunt foarte buni si confortabili, Supra, Duffs, etc.

| Abby_5969 explică:

Eu acum am Globe si Etnies si as vrea sa imi mai cumpar niste shoezi decii? Am avut DC si s-au stricat destul de repede deci de care sa imi mai iau. straight face? Btw, dau funda