| BubblesStres a întrebat:

Cei care sunteti la liceu pe stiinte ale naturii intensiv engleza sau bilingv cum vi.se pare? este greu/ usor? pe ce materii se pune accent?

Răspuns Câştigător
| Gabryelootsa a răspuns:

Eu sunt la stiinte ale naturiihappy si se puna accent pe chimie mai ales.si bio si fizica.acuma depinde si ce profesori ai si ce pretentii au de la tinehappy difera de la liceu la liceuhappy dar e mult mai bine la stiinte ale naturii decat la altele, e lejer si plus ca dai m2 la bacwinking la clasele cu intensiv faci foarte multa engleza/franceza/spaniola/germana(depinde de ce clasa). daca iti place una din limbile straine e foarte okbig grin succes mult sa alegi binehappy funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nu sunt
dar daca e stiintele naturi se pune accent pe chimie biologie matematica fizica,
si daca e bilingv se pune accent pe limba respectiva.