| kissmagik a întrebat:

Cel mai frumos film pe care l-ati vazut? Nu stiu ce film sa urmaresc in seara asta,,, Ce imi propuneti big grin

Răspuns Câştigător
| Jessica a răspuns:

Wild Child sau Home alone
P.S.: Nu sunt preferatele mele dar sunt destul de bunewinking

11 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Titanic::::Iti recomad ***************

Dar daca l-ai vazut ti-as recomanda '' It's a boy girl thing ''.

| Libelle a răspuns:

Iti propun... Easy A.

| andreeutzaa a răspuns:

Pai de dragoste: Pearl Harbor sau A walk to remember
Ceva care sa iti transmita ceva, cu un mesaj important e American History X...

| Ecou a răspuns:

I am Sam

| cosmin21 a răspuns:

Just Go with It si Big Mommas: Like Father, Like Son sunt cele mai bune filme de comedie aparute pe 2011 big grin

| CenturyChild a răspuns:

Paycheck - e super tare filmul sau... Kill Bill (actiune) sau 10 things I hate about you (comedie romantica).

| caporalul a răspuns:

Karate king
regele scorpionilor sunt filme de actiune superbe

| love_1617 a răspuns:

Unul super :Are we there yet
si :Another cinderella story

| LuvMYLuv a răspuns:

Buna.Depinde si de varsta ta,sunt animate,aventura,actiune,drama, horror si altele si depinde si de gusturi.Mie imi plac:Alice in tara minunilor, Charlie si fabrica de ciocolata, scary movie si altele. funda

| sebywarlord a răspuns:

Nu e cel mai frumos pe care l-am vazut dar e fain :
A walk to remember -despre 2 liceeni indragostiti este Love/Drama mai multe nu spun tongue

| danySLIPKNOT a răspuns:

Inception sau Dude where's my car?