| papushikroz a întrebat:

Cele care jucati Miss Bimbo am o intrebare pentru voi. Daca mi-am cumparat un tricou care nu imi place il pot sterge?

Răspuns Câştigător
| Shalalala123 a răspuns:

Nu cred ca poti sa il stergi.straight face si eu am mai patit asa. dar. daca l-ai cumparat, numai poti sa il stergi...big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l poti sterge dar ca sa nu ti se mai intample chestii de-astea sa cumperi ceva ce nu-ti place exista miss bimbo wardrobe simulator: http://www.miriam-sass.de/MB/index.html sper ca te-am ajutat;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il poti sterge...Si nicio haina nu se poate sterge!