| LoOran_1745 a întrebat:

Cele mai frumoase mesaje de Craciun :d Funda love struck Ms:*

Răspuns Câştigător
| Pau a răspuns:

Datorita lipsei de inspiratie cauzata de absenta zapezii de afara va urez un simplu Craciun Fericit, si mega sanatate
Mos Craciun bate la usa, scoate mana din manusa, si va da din palma lui darurile cerului, langa brad si langa foc sa va umple de noroc!
Pe la geamuri cad stelute, iar pe foc sunt sarmalute, iar bradul e la locul lui, mosul e la treaba lui, sa ne fie noua bine, ia ca si Craciunul vine. Craciun Fericit
Oriunde te-ai afla, Mos Craciun te va vizita Si-ti va aduce ce-ti doresti- Un Merry Cristmas ca-n povesti Si te rog nu-l refuza ca vine din partea mea
L-am vazut urcand pe cos, cu tupeul lui de Mos, si in sac avea de toate: bani, noroc si sanatate. Craciun Fericit!
Lovite-ar trenul fericirii, traznite-ar fulgerul iubirii, cadet-ar in cap un sac cu bani si un bilet cu "La multi ani"!(asta il vei putea folosi de revelion)
Sa ninga fericire peste tot si clopotei sa sune a speranta, miros de brad si bucurii sa poposeasca-n casa! Craciun fericit!
Orange roaga abonatul de a largi hornul casei, deoarece Mos Craciun s-a ingrasat ca un porc. Daca stati la bloc, Craciun Fericit ca nu aveti nimic de largit!

3 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

1.Craciunul tau sa fie plin de bucurii si de lumina in suflet.
2.Acest Craciun sa aduca fericire la fiecare membru al familiei cat si tie.
3.Craciun fericit!
4.Stralucirea stelei de Craciun sa va lumineze inimile, iar in sufletele voastre sa se oglindeasca lumina calda a lumanarilor.
5."Craciun fericit!", "Fie ca Sfintele Sarbatori de Craciun sa iti aduca in suflet lumina, bucurie si dragostea celorlalti
6. a urez sa fiti fericiti cu ocazia Sfintelor Sarbatori de Craciun, sa lasati necazurile, grijile si supararile la o parte si sa aveti o zi minunata alaturi de cei dragi sufletului vostru!
7.Craciun fericit! Bunatatea si lumina domnului nostru Iisus Hristos sa va inconjoare in fiecare clipa si sa va aduca de toate!

Cam astea le stiu si le-am gasit. Sper ca te-am ajutat!

| Pau a răspuns:

E Craciun! Este divin! Ne uitam pe geam afara, prin zapada Mosul zboara? Ni se trage de la vinoh go on
Iti doresc un Craciun si un Revelion fericit alaturi de familie si prieteni, sa te distrezi si sa te relaxezi... si, cel mai important, sa nu faci nimic din ceea ce eu nu as face! Mosul te vede Ho-ho-ho!
Scoala s-a terminat si ne cam plictisim acum, noroc ca avem telefonane si ne dam mesaje de Craciun.Craciun fericit!
Merry X-mas!
De Craciun, s'aveti brad incarcat, mos bogat, pahar inchinat, vin curat, gand luminos si impliniri.Craciun Fericit

| Pau a răspuns:

Fie ca bucuria si linistea aduse de sfintele sarbatori sa va insoteasca pe tot parcursul anului ce va urma.

Ehhh, astea sunt cele care mi le amintesc acum, dar mai stiu o gramadaaalaughingNu stiu sigur daca sunt cele mai frumaose, dar stiu ca unele dintre ele sunt funnywinking
Sper ca te-am ajutatwinking
iti doresc un craciun de poveste si un an nou plin de implinirii si bucurii! big hug