| fetitaaaduuuuullllceeeeeee a întrebat:

Cele mai tari farse de 1 aprilie pentru iubit? si prieteni

4 răspunsuri:
| Bubulin4ik a răspuns:

Zile ca pleci din tara, si du-te la ei spre seara sati ei ramas bun!laughingBafta!

| h3r a răspuns:

Iubitule te părăsesc!
Așa din glumă poate afli și un adevăr, mai exact reacția lui, o înjurătură, nepăsare... împuști 2 iepuri din același foc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai usurel cu farsele sa nu te trezesti singura de la o gluma.

| PsychologyCupid a răspuns:

Spune la toti ca esti insarcinata laughing Si abtine-te sa nu razi cu lacrimi laughing si ai putea sa filmezi sa ne arati si noua, sa radem si noi laughing Mult noroc big grin