| Bella116 a întrebat:

Cetatea Aegysus, cetatea Enisala, fortificaţia Troesmis, cetatea antică Chilia veche, cetatea bizantină Saslovia, fortăreaţa Noviodunum, Isaccea, fortăreaţa Arrubium, cetatea Dinogeţia, Cetatea Romana de la Halmyris, cetatea Greco Romană Argamum,
Mănăstiri, Biserici, Catedrale: Mănăstirea Celic Dere, Mănăstirea Cocoş, Mănăstirea Saon, Manastirea Stipoc,
Toate aceste obiective turistice se afla in Delta Dunarii? dau funda!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. În Dobrogea.