| anonim_4396 a întrebat:

Chiar nu imi raspunde NIMENI? Bine ca raspundeti la niste intrebari fara rost sau faceti temele unor copii! Am si eu o intrebare : Cine este din IASI va rog! Imi doresc foarte mult sa merg la Palatul Copiilor la una din sectiunile Instrumental Pian, Dans Modern sau Teatru de revista.Inclin foarte mult spre ultimele doua, dar am inteles ca inscrierile s-au facut inca de la inceputul anului scolar, deci m-am trezit mult prea tarziu cred sad. Trebuie sa mentionez ca am 15 ani, oare m-ar primi sau sunt deja prea mare? Aceste cursuri se platesc? + am auzit ca este o clasa de muzica usoara si ca nu trebuie sa ai cine stie ce talent, e doar de placere si nu costa nimic. oare e adevarat?

Multumesc mult daca imi raspundeti!

1 răspuns:
| DarQueen a răspuns:

Nici eu nu găsesc răspunsuri la întrebările mele.
Cât despre întrebarea ta, de ce nu faci rost de un număr de telefon de la Palatul Copiilor sau, și mai bine, să mergi personal să vezi care e treaba?