| Xab a întrebat:

Chiar toti baietii sunt niste magari?!

19 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Ce`i drept sunt o multime. dar sunt si cativa cu picioarele pe pamant

| Silvia a răspuns:

Nuuuuuu.
Ei ie doar porci.

| me a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic dar uita-te la raspunsul lui
bratosinrobert care isi da id-ul de mess cand tu pui o intrebare de genul asta...

| Mao a răspuns:

Ei nu sunt magari, dar isi combina caracterul cu o atitudine varza de macho si rezulta ceea ce noi numim "porci aroganti".

| Anduciu a răspuns:

Chiar toate fetele sunt niste scorpii?\happy

| elasexygagica a răspuns:

Nu totiwinking

| Alex0194 a răspuns:

Vorbiti voi toate de cat de magari suntem noi dar voi cum sunteti? Sunteti in cele mai multe cazuri mai ceva ca baietii asa ca nu vreau sa va aud cu astfel de afirmatii.

| Alex0194 a răspuns:

@ali a răspuns:
Cam 98% asa dar sunt uni cu sentimente nobile:X

Si pe aia ii evitati si ii dati la o parte pentru aia de care vorbiti voi ca se dau mai cu coloana vertebrala si ii luati mai ca supermen

| EsarfaRozZ a răspuns:

Nu toti, doar majoritatea laughing

| Deea10_8134 a răspuns:

Nu toti.mai sunt si unii de treabalaughing). Am cunoscut si baieti de treaba, dar altii au fost niste adevarati porcilaughing

| Ingerasull99 a răspuns:

Nu toti, dar o mare parte din ei au luat-o de mult pe aratura, dar asta e, trebuie sa existe si ei ca si fetele care se lasa usor si alte din astea. Have fun.

| HubbaBubBa_1414 a răspuns:

Ce magarlaughingrolling on the floor

| aLexx_6290 a răspuns:

Cam 98% asa dar sunt uni cu sentimente nobile:X

| Destrox a răspuns:

Nu cred
Cred ca is si porcirolling on the floor
Am glumit

| ILadyInBlack a răspuns:

Daca tu dai doar de "magari", asta nu inseamna ca toti sunt la fel. Fetele din ziua de azi prea cauta perfectiunea dar nu stau sa se gandeasca daca ele o ofera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bratosinrobert : sa stii ca exista si alte tipuri de animale de acest gen, nu doar magarilaughing). Just joking'. Pai, ce sa zic mie nu mi se pare ca toti sunt magari. Daca ai intalnit si tu acum baieti "magari" asta nu inseamna ca toti sunthappy

| Maddy_6601 a răspuns:

Nu toti:X

| bratosinrobert a răspuns:

Nu chiar toti, eu spre exemplu nu sunt.
robertbadboy85 id meu de mess.
pa pa

| lovely1296 a răspuns:

Nu toti...majoritatealaughing)...mai sunt si exceptiitongue