| anonim_4396 a întrebat:

Ciao! DAU fundita >:d<
Stiti un program sau programe cu care pot sa tai o anumita parte dintr-o melodie si sa pun alta in continuare? Si daca pot, dupa aceea vreau sa pun si imagini sau video pe fundalul acele melodi, se poate? Stiti program?
Imi puteti spune cateva programe care fac aceste lucruri? Daca puteti sa imi trimiteti si saitu de unde sa il descarc.
Multumesc anticipat!
DAU fundita!

1 răspuns:
| Yukidaruma a răspuns:

Windous movie make il gasesti in windows-ul tau, Sony vegas sau Adobe after effectswinking