| Diiutsa a întrebat:

Ciao`. Deci fostul meu prieten se presupune ca e ff bolnav, dar nu stiu daca e adevarat.De fiecare data cand ne certam aparea dintr-o data sorasa si imi zicea ca el e iar la spital ca s-a simtit rau a lesinat sau mai stiu eu ce. Ce treaba avea sora lui sa vorbeasca cu mine pe mess sau prin msj la tel!? Nu mai suntem de mult impreuna dar am pastrat legatura, vorbim zilnic.Si azi i-ar mi-a dat mesaj ca e sora lui si ca el e la spital in coma cica, dar nu ne-am certat zilele astea.Nu stiu ce sa mai cred.Sunt foarte confuza.Stie cineva sa imi zica daca e adevarat sau nu?

Răspuns Câştigător
| nirvanacartof a răspuns:

Buna>:d<
Eu cred ca acum el regreta si inventeaza tot felul' de lucruri ca sa te'impresioneze'.oh go on
Asa am patit si eu,nu te lasa pacalita!
Sfaturi:Nu-i mai da nici un SMS, nimic, sa vezi daca el se va da batut.
Succes

4 răspunsuri:
| KaRa23S a răspuns:

Pai daca e la spit zi'i sorasii ca vrei sa'l vizitezi

| gh3jutza15 a răspuns:

Pai poate are pe altcineva sa va despartiti fa tu primul pas

| gh3jutza15 a răspuns:

Poate vrea sa va impacati intreaba-l sa vezi daca il cunosti bine o sa vezi pe fata lui daca minte sau nup dar eu cred ca vrea sa va impacati si de aia te tot suna si oricum nu poate sa fie si sorasa la spital si el de atatea ori intra toti din fam lui in coma sau ori le e rau

| Diiutsa explică:

. nimeni nu a inteles nimic.nu mai sunt cu el, acum suntem doar amici! deci.