| MaAarYa a întrebat:

Buna Am fost impreuna cu un baiat cateva luni, pana ne-am certat din cauza mea ca am facut ceva, si pe el l-a deranjat. El a ales sa luma o pauza pauza asta a fost destul de lunga si s-au intamplat multe Dar cel mai mult am inceput sa ne certam pentru ca el petrecea prea mult timp cu vrerisoara lui ( asa zicea el) ca e verisoara acum nu stiu Noi ne vedeam tot mai rar si imi zicea ca nu ne impacam pana nu ii va trece lui nervi pe mine. in pauza asta ne-am certat mai mult din cauza verisoarei lui Pana intr-o zi cand s-a certat cu ea si mi-a zis ca el tine la mine dar ea ii zicea si cand eram impreuna sa se desparta de mine si sa se impace cu fosta lui prietena ( prietena cea mai buna a ei) si ca tot comenta. Eu l-am crezut. pana intr-o zi cand vb cu el si nu stiam ca e la ea i-am dat un mesaj ca nu o suport pe ea, a inceput ea sa zica ca dc nu o suport si din astea ca ea incerca sa ma ajute cu fostul prieten si tot ii zicea sa ma caute si din astea si fostul prieten de atuncea nu a mai vorbit cu mine. si a zis ca vrea sa ramanem prieteni.Mi-e mi se pare ca este foarte influientabil si cat timp va sta cu ea nu ne vom impaca. acum nu stiu ce sa cred, cine ma ajutahappy

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Cred că relația s-a stins demult, defpat iubirea din acestă relație odată cu aceste pauze pe care le tot luați.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

De ce te complici? E clar ca nu tine la tine cu adevarat. Nu poti sta la cheremul lui mereu. Daca e indecis asta e, el are de pierdut. Mergi mai departe.

| sensationn a răspuns:

Nu mai sta dupa el daca tot iti da cu flit asa happy. nu te merita, parerea mea, treci peste, pare greu dar nu e, fii fericita fara el si o sa-ti para bine ca ai facut asta happy

| JOSTICK123 a răspuns:

Dar tu de ce stai dupa toti fraierii? Cauti altu ca sunt multi in lumea asta, ma refer la baieti nu la fraieri