| Diiutsa a întrebat:

Ciao`. Deci fostul meu prieten se presupune ca e ff bolnav, dar nu stiu daca e adevarat.De fiecare data cand ne certam aparea dintr-o data sorasa si imi zicea ca el e iar la spital ca s-a simtit rau a lesinat sau mai stiu eu ce. Ce treaba avea sora lui sa vorbeasca cu mine pe mess sau prin msj la tel!? Nu mai suntem de mult impreuna dar am pastrat legatura, vorbim zilnic.Si azi i-ar mi-a dat mesaj ca e sora lui si ca el e la spital in coma cica, dar nu ne-am certat zilele astea.Nu stiu ce sa mai cred.Sunt foarte confuza.Stie cineva sa imi zica daca e adevarat sau nu? Funda!sad

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa nu-ti ramana nici o indoiala, afla de la sora lui la ce spital este si du-te pana acolo.Ia 2 portocale si fa o plimbare. Poate fi adevarat, poate fi o exagerare.Afla adevarul singura, e cel mai bine.Bafta!

2 răspunsuri:
| tia a răspuns:

Stii si tu cum sunt unele persoane, ca sa fie bagate in seama sau sa trezeasca interes spun tot felul de chestii, cum ar fi ca "sunt bolnav". Nu stiu daca ar trebui sa iti pese din moment ce nu mai esti cu el. El poate vrea doar sa fii din nou de partea lui, sa il bagi mai mult in seama. Asta cred eu.

| All3xutSsSa a răspuns:

Eu zic cand mai da sora lui sms ca e la spital sa ii spui ca vrei sa mergi la el la spital sa vezi cum se simte daca e bine, si asa afli daca e adevarat sau nutongue