| natalyia a întrebat:

Cine a castigat romanii au talent? ca eu am adormit si n-am vazut

Răspuns Câştigător
| SERIOUX a răspuns:

Adrian tutu funda

16 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

A castigat Adrian Tutu, era de asteptat...laughing.

| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii Natty kiss Hristos a inviat! A castigat Adrian Tutu :X:X:X Ce binee laughing tongue Paste Fericit [cat a mai ramas din el laughing ] kiss

| Lavy a răspuns:

Adrian tutu.

| MissL a răspuns:

Tutu Adriaaaaaan!love struck primul loc
al2lea Narcis Iustin Ianau si locul 3 tipul ala nu stiu cum il chema, cred ca Vlaentin Dinu - tipul e la spalatoria de masini care avea o voce superbaa!big grin
da imp. e ca a castigat Tutu Adrian love strucklove struck - za best se stieeeelaughing)))

| annna a răspuns:

1.adrian tutu :X
2.narcis justin
3. valentin dinu

| chip6angelic a răspuns:

Tutu adrianpe locul1 narcis iustin ianu pe 2 si valentin dinu pe 3

| ēน a răspuns:

Adrian Tutu:X

| Sky_6013 a răspuns:

A castigat Tutu Adrian love struck, iar pe locul 2 Narcis Iustin Ianau si locul 2 Dinu Valentin

| Sky_6013 a răspuns:

Scuze locul 3 Valentin Dinu blushing

| Cici4Mici a răspuns:

Adrian Tutu a castigat si nu i-a venit sa creada ca el a castigat si la mai pus odata sa cante.Pa,pa

| Kqzu97 a răspuns:

Adrian Tutulove struck

| iuliana1998 a răspuns:

Pe locul1 adrian țuțu
pe locul 2 narcis justin
pe locul 3 valentin dinu

| Alexandra9909 a răspuns:

Adrian Tutu

| Alexandra9909 a răspuns:

Natalia de unde esti?

| Tinkerbell_2418 a răspuns:

Adrian Tutu