| ღÐeeaĠoneČrazyღ a întrebat:

Cine a fost la Eforie Nord, plaja Azur? V-a placut? Cum este pe acolo? Dau fundita pentru cel mai clar raspunsbatting eyelashes...multumesc frumos:X

Răspuns Câştigător
| LoveMe a răspuns:

Eu am fosttlove strucklove strucklove struck
a fost suuperlove strucklove struck de`abia astept anul urmator, am stat la vila plaja azur, cu totii au fost primitori, si anul acesta au fost alge dar nu prea multe cel putin in zona in care am stat eu.love struck.

sper sa iti placa!love strucklove struck
distractie placuta

funda/?big grin

3 răspunsuri:
| pitikaaaa a răspuns:

Da am fost anul trecut si erau multe alge anul asta nu stiu cum este
dar ai putea sa mergi si sa vezidoar nu pierzi nimic

| Ioana2518 a răspuns:

Pai e perfecct!
Eu locuiesc in Ct-a si merg la plaja la Azur.
Ce sa-ti spun? e minunat.si cum este totul amenajat:X
Si sa nu uitam de nisip. e atat de fin in + baga si o muzica pe plajaaa:X:X iti vine sa dansezi

funda?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai ne-am intors si vreau inapoi... e ffff frumos, liniste, apa curata