| Rebbbeca a întrebat:

Cine are cont pe clubpenguin member sau pe ourworld resedential sa mi-l dea. Fac cont pe metin2 de toate tipurile.

14 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Eu am cont de club penguin e:Slowly5big grin sh am sh de kanevasmug

| Prince Vegeta a răspuns:

Daca poti sa imi faci pe www.chaosmt2.it esti cel mai tare baiat...Mentionez ca trebuie sa fii in Italia sa faci cont...Cum spuneam mai sus esti cel mai tare daca faci cont pe www.chaosmt2.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cont si sunt in romanai tongue...tre sa ai talent(si sa stii putina italiane EEE)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am pe ourwordl.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dasdzdasdawd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cont pe ourworld

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce id ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi fac cont pe club penguin. va rog ziceti-mi. va multumesc.costa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala nu e member

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba cine nu da cont de member se supara ala dupa aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau, dar nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieu am cont la ourworold

| antonia_5925 a răspuns:

Haei marius 3598 pot intra pe adresa ta te rog

| marius3598 a răspuns:

Io am id: 13marius ps:marius13 e tare dar nu e membruwinking