| deea_7105 a întrebat:

Cine are cont pe red dragon mt 2 si imi poate da si mie?big grin dau funda mersi big grin sau la un metin server privat marfa mersi dar fara hamachi

7 răspunsuri:
| Gumitzza5 a răspuns:

Daca tot aveti cont. jucati:/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall
am un cont pentru tine

| bogdanz04 a răspuns:

Dc ceri unul cand poti sa iti faci propriu cont de aici http://reddragon-mt2.net/server11/index.php?s=register

| mihaigold a răspuns:

Am eu iti zic pe id-ul meu mihai.boss56 dar vreau si eu unul pe ironju2

| Nicoletha a răspuns:

Cum pot trage Red Dragon ca cand mi-a aparut nu era il loac disc ccear trebui sa fac?

| pu_4863 a răspuns:

Am eu un cont

| alecs_6771 a răspuns:

Am eu cont