| anonim_4396 a întrebat:

Cine are pisica?
Cum o cheama?
E fata sau baiat?

Răspuns Câştigător
| ioana_7606 a răspuns:

Am pisicalaughing
Un motanel, Tomhappy

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Am avut, acum nu mai am.
o chema Miti
era fata

| Mentaaaaa a răspuns:

Nu mai am dar am avut un motan pe nume Ferdinald :X ii spuneam Fredy

| さいゆき a răspuns:

Mai am si doua pisici.
Prima e o siameza si o cheama Mimi
Al doilea e un motan negru si il cheama Toro

| TokioFan a răspuns:

Am o pisica neagra care imi aminteste de Billy si ia`m pus numele Bill big grin si un motan alb Tommy...

| GotRo a răspuns:

Motan, il cheama Otto de la inventatorul motorului auto pe benzina pentru ca l-am gasit sub masina mea si torcea ca un motoras

| DeMenta_9368 a răspuns:

Eu am un motănel birmanez în vârstă de 7 săptămâni, pe nume Thomas.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe pisicuta mea o cheama Thomas si ii spun: Tom; Tomy; Tomitzu!
Voi?

| LittleVb123 a răspuns:

Am pisica. O cheama Roly. E fata. Primul raspuns! (funda?)