| dulc3'maria a întrebat:

Cine are program de luat videoclipuri de pe youtube sa imi lase si mie un id ca vreau si eu un video plsss

Răspuns Câştigător
| Aurelia a răspuns:

Nu ai nevoie de niciun program, trebuie doar sa intri pe www.vidtomp3.com, copii link-ul de la videoclipul pe care-l doresti, il lipesti in spatiul de pe site-ul pe care ti l-am dat si dai Download!

6 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Poti sa descarci programul de aici : http://download.chip.eu/ro/YouTube-Downloader_1075350.html si sa-ti iei ce video vrei tu de pe youtube.

Răspuns utilizator avertizat
| denisa0906 a răspuns:

Iti dau id`ul meu iti iau eu videoclipul si ti`l dau pe messhappy tongue lasa-mi un msj daca vrei sa iti dau id`tuhappy

| anon2367534564396 a răspuns:

Http://onlinevideoconverter.com/

Descarci orice vrei de pe youtube in orice format vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi lucru caut si eu