| allasunshine a întrebat:

Cine are Samsung Corby, va merge APLICATIA Facebook pe el ? straight face Daca da cum? ca eu am luat o gramada de versiuni de pe net si tot nu merge

2 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Eu am net de la Vodafone pe el big grin si cant vreau sa intru pe fb intru in widget si selectez imaginea cu fb si gata, imi intra

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Buna,si eu am Samsung corby, si da imi merge fb. poti cauta pe google; facebook for Samsung corby)O sa gasesti o groaza. Funda?