| Nicolelenaa a întrebat:

Cine ati vrea sa devina "Userul anului" 2010?
Eu consider ca NoName este cea mai potrivita. >big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel!
NoName a dat dovada de "loialitate"daca pot sa spun asa site-ului TPU, mereu ne-a convins cu raspunsurile ei amuzante si mereu folositoare, atent gandite.

Si eu cred ca NoName ar trebui sa devina Userul anului. big grin

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

NoName, pe langa faptul ca da niste raspunsuri bune e si foarte dragutahappy si e singura care am observat ca multumeste pentru funda...deci as zice ca merita are votul meu:X

| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Pai din cate stiu eu userul anului se bazeaza pe nr de raspunsuri, de fundite si activitatea pe site! Deci, sa vedem in continuare.
NoName, da, e foarte activa, dar nu prea am vazut raspunsurile ei ca sa imi dau seama daca e potrivita. Oricum, sunt sigura ca echipa TPU si ceilalti utilizatori vor face o alegere buna!

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu o votez pe NoName deoarece da niste raspunsuri folositoare si inteligente, este mereu activa pe acest site, este si amuzanta, si intrebarile ei sunt unele rationale, inteligente ca sa le spun asa.Bravo NoName tine-o tot asa avem nevoie de tinebig grin

| Daria a răspuns:

Psiholoaga.

| elasexygagica a răspuns:

Eu il votez pe Bacemi tongue