| 1234567890_7534 a întrebat:

Cine canta melodia de la saracii tineri bogatii.Atunci cand alejandra si david se intalnesc... ajutati-maa. dau fundita...
o adooor melodie

9 răspunsuri:
| larrysukk a răspuns:

Cred ca este aceasta:reik-vuelve
sper ca ti-am fost de ajutor
numai binewinking

| larrysukk a răspuns:

Daca nu este reik-vuelve poate este aceasta:5ta Estacion Algo Mas
succes la cautarewinking

| PeeWeeVi a răspuns:

Aici e link-ul:
http://www.trilulilu.ro/nykol30/4bad7bd349a636

Uite versurile:
Solo un minuto dame vida una vez mas
Quiero pasar contigo una noche mas
El cielo azul que soñabamos en tu mirada
Como si nada tantas veces que crei que ignorabas mis llamadas
Solo un minuto dame vida una vez mas
Quiero pasar contigo una noche mas
Pero el tiempo cambio, sucedio,
Un milagro crei posible tu amor senti
Porque dentro de ti y tu corazon fuerte latio

FUNDITA?:D
Solo un minuto dame vida una vez mas
Una noche mas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Video y Letra Solo Un Minuto – Luis Campos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=SbAf3OLXA2Y&feature=related uita-te aici si vezi melodia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodia care apare atunci cand se intalneste isabela cu tipele alea. astept raspuns! Y! M:marinasiatat@yahoo.com :* multumesc anticipat!batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodia cand e alejandra cu david...versurile sun ceva de genu "dime que l'amor existe para eternidad..."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, daca afli cine canta melodia te rog frumos sa imi spui si mie pentru ca si eu o caut si inca nu am gasit-o, aylynya_c@yahoo.com multumesc frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci vreau si eu sa stiu cum se numeste melodia aia sad (dime quel amore existe,,,,) nu mai stiu cum :X:X: