| LoveForShania a întrebat:

Cine credeti ca canta mai bine? Miley Cyrus sau Selena Gomez. Mie imi place cel mai mult Miley Cyrus dar vreau si parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| bluesky_5480 a răspuns:

Miley Cyrus canta mult mai bine decat Selena Gomez, miley dupa parerea mea e mult mai talentata, chiar are o voce mai buna, cat despre Selena Gomez stiu ca e doar actrita nu si cantareata...miley e mai plina de fite dar are si de ce>>)

106 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una imi place miley cyrus are talent si e foarte buna la asta dar selena gomez poate e doar frumoasa ea joaca mai mult in filme decat sa cante! si eu vreau sa ajung ca miley cyrus sau toata lume vrea sa ajunga cineva vreau sa fiu cantareata dar nu se stie acum ceo da dumnezeu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley de sigur, am vazut o stire in care Selena Gomez a furat toate laurele dupa ce a spus ca a salvato pe Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intradevar selena canta bine dar miley este mai super si pentru ca selena este mai dracutza decat miley primeste mai multa iubire din partea fanilor.miley canta mai bine decat selena dar selena este mult mai frumuasa decat miley si o actrita maibuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac de amandoua cum canta deci nu pot sa aleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cirus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca tu ca selena gomez findca a donat 2 milioane de euro pentru cutremurul din haiti iar miley nu este nici peste demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca MILEY CYRUS canta mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandouabig grin dar parerile voastre sunt diferite:-Plaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place cel mai muuuulllllttttt seleSelena Gomez de 999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999mai mult decat Meley Cyrus, Selena e mai frumoasa si canta mai bine decat Meley Cyrus. semnat BIANCA pentru SELENA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur cred ca amandoua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Selena Gomez e mai frumoasa. mai draguta si se inbraca superb.Nu pot zice lucruri rele nici despre Miley Cyrus (Hannah Montanah)este de treaba si ea.si frumusica in acelasi timp.Imi place vocea a amandurora dar parca Selena canta mai frumos cu 20% parerea mea:d. Acum fiecare cu parerea sa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus canta mult mai bine de cat Selena Gomez. Iar Miley hai sa recunoastem ca e mult mai frmoasa decat selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MAI bine canta Selena Gomez. Ea e cea mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie imi plac amandoua si nu pot alege ca amandoua sunt la aceiasi egalitate si cant foarte frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez este cea mai frumoasa cantareata pe care am vazut-o si aproape m-am indragostit de ea si de frumusetea ei este experta in muzica si in frumusete pentru ca canta minunat si arata fabulos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea mi se pare ca miley cyrus canta mai frumos de zece ori decat selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez... asa spun toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez abia isi incepe cariera, normal ca Miley canta mai bine dar Selena... ABIA A INCEPUT, sa imi spuneti voi ca Selena nu are fani, va ajunge si ea la momentul potrivit ca Miley, mie imi place de aman2 dar nu am ce sa fac daaca cel mai mult imi place de Selena, nu-i poti schimba la om parerea, cine e de acord cu mine?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric Selena. Miley e increzuta. Se vede. O fi Selena la Inceput dar e mai buna decat Miley in prezent. In plus Miley e o actrita oribila in Hannah Montana. Selena joaca mult mai bine.Eeeh.Normal ca acum vor fi comentarii; gen : Nu e Adevaraaat.Miley e mai frumoasa ca Selena.; Normaal. Asta spun fanii. Sau : Miley nu e increzutaa.NU o cunosti. De parca vreunul dintre voi le cunoasteti. Ma rog. Votul merge catre Selena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez! E vedeta mea preferata. O ador!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Milei cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena e mult mai draguta ca miley si mult mai sufletista. miley s-a despartit de nick jonas doar pentru ca a aflat ca are diabet.si ce daca e mai cunoscuta, treaba e ca selena nu se da asa de mult pe langa paparazzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez este foarte fromoasa desteapta canta super dar imi place si miley sa zicemca dupa mine selena ar fi cu cateva puncte in fata lui miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus canta cel mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine canta selena pentru. ca miley a prea coborat dupa ce s-a auzit de droguri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena ti clar ca...canta mai fain ca Miley mi se pare mult mai angel Selena cu o voce mai domoala si inocenta asa ca las-o pe Miley in pace si mai bine te concentreaza pe albumele, melodiile Selenei ca-i mai frumoasa si sincera.