| LoveForShania a întrebat:

Cine credeti ca canta mai bine? Miley Cyrus sau Selena Gomez. Mie imi place cel mai mult Miley Cyrus dar vreau si parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| bluesky_5480 a răspuns:

Miley Cyrus canta mult mai bine decat Selena Gomez, miley dupa parerea mea e mult mai talentata, chiar are o voce mai buna, cat despre Selena Gomez stiu ca e doar actrita nu si cantareata...miley e mai plina de fite dar are si de ce>>)

106 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua canta extrem de frumos, dar nu pot sa ma decid, nu prea imi place cum se comporta miley i realitate(se drogheaza)dar canta fain.si selena canta fain, nu pot sa ma decid! vreau parerea altcuiva! dar cine e mai frumoasa selena gomez sau demi lovato?'''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley este mai draguta decat selena gomez de 1000 de ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez miley e o drogata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai, daca tot va place asa de mult de hannah banana banuiesc ca stiti si multe despre ea nu-i asa? pai pun pariu ca nu stiti un lucru.acel lucru este ca meily se drogheaza, fumeaza marijoana, si odata a purtat o rochie transparenta si i se vedea lenjeria intima, alta data a purtat un costun care ii arata unpic o parte a corpului(intima). fetita dulce si draguta, s-a transformat intr-o vagaboanta.selena gomez care e de varsta ei, e:educata, frumoasa, desteapta si cuminte.eu o iubesc foarte mult pe selena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena e cea mai tare, o iubesc, as da orice sa ma intalnesccu ea,

voua vi se pare mai tare miley nu? pai, intrati pe google la,, Miley Cyrus si Selena Gomez prietene sau dusmance"ultima filmare, acolo o sa vedeti fata adevarata a lui Miley, vreau sa va spun ca am 17 ani si ma cheama raluca, ma uit la emisiunile astea cu verisorul meu, si el m-a pus sa intru, lui ii placea de Miley dar dupa ce a vazut faza aia ii place de Selena:p

| justme_9224 a răspuns:

Miley:X:X:X:X:X
am ascultat cum canta selena "falling down"live... wow saraca nu are voce deloc...miley e suuperlove struckare o voce de milioane:X

bye bye

| htrhughtrugtugburegf7r a răspuns:

Miley cirus claaar

| onny_3288 a răspuns:

Dintre cele doua fete mie imi place mai mult miley dar sincera sa fiu muzica selenei gomez nu o prea ascult

| missmiley16 a răspuns:

Miley Cyrus normal:XXX e cea mai tare

| otyboty a răspuns:

Miley dar si selena

| denysyca a răspuns:

Selena gomez si demy lovato

| andreeamiley a răspuns:

Cu siguranta Miley Cyrus e mult mai

| Stefan_4165 a răspuns:

Mylei cyrus

| alexuzza a răspuns:

Imi lac amandoua

| fleshlight a răspuns:

Miley tha best

| Evelinuta1 a răspuns:

So credeti voi ca miley canta mai bine miley iacc selena canta mai bine

| nicutrif a răspuns:

Normal ca Selena Canta mai frumos decat miley cirus.Selena Gomez canta de 9, 85 si miley canta ed 7. 89