| MymyMihaela a întrebat:

Cine e ala Benjamin Lasnier? Ce face? Canta? Danseaza? Ce face de e asa de popular? E vedeta sau ceva?

3 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Eu n-am auzit de el, dar cu un simplu click (magic click) am aflat ca este un cantaret, cunoscut in mare parte pe site-urile de socializare (YouTube, facebook, Instagram, twitter).

| 16Gabriela a răspuns:

E cantaret dar nu e asa popular happy

| AcadeaAnonima a răspuns:

LolyLoL a răspuns

Deci, hai sa-ti explic intreaga sa poveste :

Totul a inceput de Pasti, cand Benjamin avea 12 ani. Varul sau i-a propus sa-si faca un cont de Instagram, dar el nu a acceptat. Dupa putin timp, l-a convins.A postat o fotografie, care a strans 50 de apeecieri si a continuat sa posteze aproximativ 12-13 poze doar cu el.Aceste poze i-au facut pe fani sa creada ca e narcisist, deci a renuntat sa posteze doar cu el si i-a inclus in poze pe catelusul sau, pe frati, sau prieteni.Mama lui nu stia de aceasta nebunie, pana cand a iesit in oras cu fiul sau mare.Mai multe fete au sarit pe el si si-a pus mai multe semne de intrebare.Intr-un final, a inteles tot.O companie i-a oferit lui Benjamin sa semne un contract si acesta a acceptat.Acum,el are 15 ani si face covere la diferite melodii, are ci creatii proprii ( Last Christmas, She's my best friend girl ), are propria linie vestimentara semnata cu Lasnier si aproximativ 1 milion de urmaritori pe Instagram, milioane de like-uri pe facebook, mii de abonati de YouTube, intrecand si multe vedete ( cum ar fi Jessy J )

Sper ca te-am lamurit :*