| BiancaGeorgya a întrebat:

Cine e fan Miley Cyrus de pe acest site?

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Euuuuwinking

9 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Cout`o pe cutucutu e fan inrait.Stiu pentru ca e fosta mea colega de banca smug

| AnaBejenaru a răspuns:

Sincer eu, ...cred ca e o pers fenomenala, mi se pare f, talentata. mie una imi plc

| Bianka a răspuns:

Canta bine, imi plac piesele ei dar nu ma omor dupa ea.

| LNK a răspuns:

Woah, toti suntem. straight face

| forever4you a răspuns:

Eu nuuuuuuuuu o urasc are o voce naspa este o idioata dar trebuie sa recunosc ca ma face sa rad cand se da drept o persoana care nu este adica nu ea este aceea ce predinde ca este in clipul Can't be tamed JOS CU EA! da stiu ca o sa dai stupid cat incape da nu toti o iubim pe sclifosici asta

| ForbiddenLove a răspuns:

Nimeni

| BiancaGeorgya explică:

Ladynight nu e aia adresa ei.

| ToxicEcstasy a răspuns:

Euuuuuuuuuuubatting eyelashes

| angelinthenight a răspuns:

Eu! daca vrei id sa vb: sweet_girl.cirus