| sweetgirl09 a întrebat:

Cine e fan pariu cu viata? Eu sigur da.laughing Apropo voi ce credeti in episodul urmator vlad moare sau nu? Eu nu as vrea sa moara!crying Cn imi poate da mai multe informatii despre serial?

3 răspunsuri:
| Loveeverything a răspuns:

Sincer, astept cu nerabdare episodul acela. Sper ca Vlad sa nu moara dar cine stie...

| biby_3659 a răspuns:

Buna`:* si eu sunt fan pariu cu viatalove struck
Eu am inteles ca nu va muri dar va fi in comasad, iar Raluca o sa ramana surda.

| JustForFewSeconds a răspuns:

Sunt fan pariu cu viata:X
Deja astept episodul urmator... iar Vlad nu va muri la fel zic si eu ca biby_3659, am vazut comentariile la promo pe youtube si Vlad intra in coma (dar nu stiu cum il va duce la spital...cu nebunul alalaughing) iar Raluca ramane fara auz, cred ca va intra acolo si pentru al salva pe Razvanthinking