| ingerash_6577 a întrebat:

Cand va fi pariu cu viata episodul urmator?

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

În 24 Decembrie la 8 jumătate seara. happy E un singur episod (ediţie specială) pentru că celălalt sezon va fi de anul viitor sau chiar în vară... ☻

| SweetSecrets a răspuns:

Urmatorul va fi pe 24 decembrie(ora 20:30),de Craciun, editie specialalove struck.Sez2 va incepe dupa 1 Ian. 2012♥.

| BoboKitty a răspuns:

Următorul va fi de Crăciun.happyŞi ăn 2012 dar nu se ştie când.big grin

| Alexalice10 a răspuns:

Pe 24 Decembrie ora 20:30 va fi o ediție specială pentru Crăciun. Iar sezonul următor va începe anul viitor.