| valentinamarinamary a întrebat:

Buna TPU auziti in episodul 9 sezonul 2 din pariu cu viata vlad o sa moara?

16 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Vlad nu are cum sa moara pentru ca asta ar insemna ca personajul lui sa nu mai existe si asta nu are cum. Fac la fel ca si atunci cand s-a crezut ca Ioana o sa moara dar de fapt si-a revenit miraculos.

| KingJulien a răspuns:

Moarte clinica funda /?

| DeathIncarnate a răspuns:

O sa moara nu muoara, copii prosti care habar n-au sa scrie

| valentinamarinamary explică (pentru DeathIncarnate):

Auzi sti ceva'? date naibi nu mai sunt in Romania de 3 ani asa ca nu mai stau eu sa-ti explic gramatica tie!

| DeathIncarnate a răspuns:

Nici n-ai ce sa-mi explici ca oricum vad ca nu prea stiirolling on the floor)))))

| valentinamarinamary explică (pentru DeathIncarnate):

Hai mai dute...defapt...Va fa'n cullo laughingbye byelaughing

| DeathIncarnate a răspuns (pentru valentinamarinamary):

Ai cautat fraza aia pe net ca sa imi arati ca esti desteapta?rolling on the floor

| valentinamarinamary explică (pentru DeathIncarnate):

Nu, de fapt sa stii eu vorbesc limba italiana! rolling on the floor

| DeathIncarnate a răspuns (pentru valentinamarinamary):

Ok draga Paste Fericit!

| Ciocolatăăă a răspuns:

Nu, Vlad nu o sa muoara. El o sa moara, probabil. Atata tot happy

| octrta a răspuns:

Da, eu cred ca o sa moara (fara u)

| BezNa a răspuns:

Aceeasi intrebarea am pus`o si eu colegelor mele. [laughing]. App este [Moara]. Eniuei. Ar fii mult prea tragic sa moara. Adica dupa capul regizorilor sunt 77% sigura ca el o moara. Dar speram sa nu. El face tot filmul laughing.

Oricum, tu ce crezi?

| valentinamarinamary explică (pentru BezNa):

NU STIU ...eu cred ca da akdica dupa cum am vazut ...cred ca da ori cum cred ca anca ar fi distrusa! Ori cum mai intereseaza-te si tu laughing!

| BezNa a răspuns (pentru valentinamarinamary):

Okei. Da ai dreptate laughing. Scz ca nu am raspund decat acum. xD