| anonim_4396 a întrebat:

Cine e fan tokio hotel (TH)? Credeti ca sunt o trupa emo? eu nu cred si imi place foarte mult sa ii ascult

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

Trupa emo? LoL trezirea.trupele nu se catalogheaza asa.adica stiu ca emo este sub-gen al rock-ului dar tokio hotel canta pop-rock.si daca ar fi emo ce e? avem posibilitatea sa ne exprimam asa cum ne dorim. daca vroiau cantau si atarnati de tavan pentru ca asa le place.nu suntem comunisti sa gandim in tipare! si daca esti emo sau vrei sa devi nimeni nu trebuie sa aiba ceva inpotriva pentru ca este alegerea ta si chiar daca le place sau nu in primul rand trebuie sa ti-o respecte!
Si pentru prima intrebare:da, sunt fan tokio hotel( dar nu o isterica si inebunita dupa ei asa cum sunt multe).
Pa-pa si poate mai vorbim!:*

75 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In orice caz nu sunt emo.as vrea vrea sa va marturisesc ca sufar de o boala. sunt obsedta de bill
. am auzit ca nu mai are leac.pls.contatatzima

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ii iubesc pe THlove struck mai ales pe Tombig grin si de Bill imi place mult da eu nu sunt emo Y LOVE YOU Tom.:X:X:X Y LUV' Tokio Hotel.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nus emo eu am idul lor am sps ca nu-s emo! sunt o mare fana!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi nu stiti sa faceti diverenta dintre rock si emo tokio hotel nu este o trupa emo baietii sunt veseli le place viata o traiesc din plin cum puteti sa faceti astfel aberatii daca stilu vestimentar a lui bill kaulitz va pune in dilema nu e nimic va explic:el se imbraca asa pentru ca asa ii place st haine facute de el si nu sunt emooo sunt rock. i-am cunoscut pe baieti stiu chiar si unde locuiesc si credeti-ma st super! 11

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il adorr pe bill kaulitz st mare fana tokio hotel pot sa zic ca ajung la obsesie si mj for ever:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o mare fana tokio hotel si nu sunt emo daca vreti sa ma contactati dati add la idul ich.liebe_dich_bill_kaulitz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu doamne nu sunt emo si eu sunt o mare fana th dar nu de mult timp ...si vadca sunt multe fete care il adora pe bill ca da e dragut intr-adevar si chiar daca se imbraca mai altfel s ise macheaza nu gata imediat sunt emoo. Si sunt super draguti:X:X:X:X:X:X sut o gramada de fete care i ascl pentru ca zice ca e true ca e la moda dar eu ii ador cum cinta cit si pe gemnii :X:X:X Asa ca e clar ei nu sunt emo si apropo tom e raper sper cam scris bine big grinbig grinbig grin ok v-am pupat fanii th

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu is fan th si nu-s o trupa emo.cine vrea sa vb cu mine forgotten_kidd@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt emo deloc si eu sunt unfan anebunit dupa ei ii ador sunt un fan crizat dupa ei si cine e fan sa dea add la id meu :ilovetomkaulitzever

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cred ca sunt si ii urasc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt si eu... e naspa ca lumea crede ca sunt emo si nu prea sunt difuzati...si nici concerte nu au avut in Romania

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut, eu consider ca tokio hotel nu este emo si cred ca stiti foarte bine asta doar sunteti fani?! daca nu sunteti siguri de acest lucru aflati date despre ei si o sa vedeti ca sunt super si nu sunt emo si au melodi extraordinare si sunt niste oameni de treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I LOVE TOKIO HOTEL! sunt cei mai tari SI NU SUNT EMO...pe bune voi chiar nu stiti cum sunt ei(ma rog in afara de fani)mai informativa si voi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Th nu sunt emo si daca ar fi tot miar place imi plac tokio hotel sunt inebunita dupa ei mai ales dupa bill ma puteti contacta la id ul meu bill_kaulitz136 sau raluka_bill

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place tohio hotel si nu, NU sunt EMO:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt fan th si ii ador laughing sunt nebuna dupa ei mai ales dupa tomytzu big grinlaughing si trupa emo NU sunt sunt rockeri :X:X si cine e fan th sa dea add:ilovetomkaulitzever sau dydyfans_tokiohotel_4ever tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SoftCristi esti un cocalar care asculta manele fial dracului tokio hotel sunt super tari nu sti ce e muzica adev fratioare tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa spun si eu ca eu nu sunt deloc fana Tokio Hotel chiar deloc nici nu ii stiu cum arata macar. Dar iti las un comentariu prin care spun ca eu sunt fana Michael Jackson, si el chiar canta Pop-Rock...Mai bine ca toata lumea.Il iubesc si sper sa-l iubesti si tu a fost si inca este un om bun, un om de succes, un om in care iti poti gasi pacea sufleteasca.etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

EU sunt o fana foarte mare deal TRUPEI TOKIO HOTEL si nu cred cum ca ei ar fi emo si toate zvonurile despre tokio hotel sunt niste minciuni cei care spun zvonurile despre tokio hotel cum ca ar fi gay sau altele sunt nispe prosti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tokio hotel nu sunt emo si daca o sa se faca vreodata dar nu cre dar daca se vor face si eu o sa ma fac in aceea zi cu ei deci pana acum nu sunt emoo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt emo. e clar?! sunt o trupa d rokeri doar atat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie nu mi se pare a fi o trupa emo. adica am ascultat si astfel de genuri dar sunt complet diferite. si in plus daca-s emo ce daca adica sunt super tari asa ca ce mai conteaza restul ca de exemplu cine crede ca Bill kaulitz, solistul este gay. ei bine eu nu cred asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred ca sunt o trupa emo eu am idiul lui bill kaulitz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trupa emo? trezireaaa! logic ca TH nu sunt o trupa emo. Sunt cei mai tari si ii iubesc si inca ceva nu sunt "Niste crizati care-si numesc urlaturile 'muzica' ", asa sunt manelistii aia pe care voi ii consideratii "cei mai buni"!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca sunt sau poate doar50% oricum sunt tari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Logic ca TH nu sunt o trupa emo! e o tampenie! este cea mai buna trupaa din lume, si orice sa-r mai zice despre ei, voi fanii TH sa nu va indoitii de idolii vostrii! Tokio Hotel sunt cei mai tarii:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fii emo nu inseamna sa-ti tai venele si sa te arunci de la balcon... e un anumit stil si daca ii intrebi pe cei care il practica nu cred ca toti asculta tokio hotel maai, deci nu nu-s trupa emo...sa da si eu sunt MAAAAAAAARE FAAAAN TOKIO HOTEL si MAAAAAARE FAAAN BILL KAULITZ :X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fana Tokio Hotel. Why?
Pentru ca ma fac mereu sa zambesc, ii ascult cu drag si rad mereu la nebuniile lor. Daca si ei sunt emo la cat rad ca niste aiuriti si cate glume pot sa faca... laughing
Imaginea intr-adevar socheaza, dar asta e si ideea, sa iasa din tipare.
Ador muzica lor, concertele si pe ei ca persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o mare fana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cate stiu eu sunt trupa rock!