| ariana_4355 a întrebat:

Credeti ca tokio hotel e o trupa emo? da sau nu? argumentati

Răspuns Câştigător
| LarisaTH a răspuns:

Tokio hotel e o trupa rock :d

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu ştiu cât de emo dar o trupă (de) gay este, cu siguranţă.

| MaliceThemen a răspuns:

Hey!
Nu in nici un caz o trupa emo... nu are cum sa fie.EMO vine de la emotional, acesta este un curent aparut iar pustii/pustoaicele il adopta... este doar un stil nu si un gen de trupa.
Tokio Hotel este o trupa rock alternative ori hard, depinde de fiecare melodie happy
Sper sa-ti fie de folos raspunsul meu.
Paste Fericit! happy

| MarcuDany a răspuns:

Buna.Ma cheama Dani, am 13 ani si imi place f mult stilul emo.TH nu sunt in nici un caz emo.Pe youtube sunt unele video in care Bill e suparat dar asta nu inseamna ca sunt emo. Fanii Tokio Hotel sa bage id-u th.black@rocketmail.com