| didixdsgregtrh a întrebat:

voi credeti ca Tokio Hotel este trupa de emo?! eu una nu cred.laughing si ma enerveaza cei care zic imediatt ca unii care ascult TH sunt emo! astept pareri :*. [scuze de categorie >:" ]

Răspuns Câştigător
| ViViDfan a răspuns:

Sunt niste tampiti! in afara de bill care are un look mai ''aparte'' nu mai e nici un alt membru care ar putea fi considerat emo.defapt din cauza look-ului lui bill au inceput speculatiile astea tampite. unii ar trebui sa asculte melodiile lor inainte sa-si dea cu parerea.melodiile lor nu seamana DELOC cu ceea ce asculta emo kids'ii si oricum cei care spun despre fanii TH ca sunt emo trebuie lasati in ignoranta lor.nu-i lua in seama, nu merita(asa fac eu)! peace.

15 răspunsuri:
| Noreasontosimle a răspuns:

Din cate stiu, nu este o trupa emo. Si eu ascult tokio hotel.si toti prietenii mei spun ca ei sunt gay. ma rog...Nu mi pasa fiecare cu gusturile lor.:X

| adi4ever a răspuns:

Si vrei sa spui ca e trupa de rock, nu?

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Dupa parerea mea sunt emo si gay iar fanii lor nu depasesc 15 ani

| Georgy_7404 a răspuns:

Sincer th este o trupa cam sinistra. Cei care asculta astfel de mel. mi`se par niste oameni deplasati happy

| didixdsgregtrh explică:

@georgy : imi dau seama dupa numele tau ce fel de muzica asculti.batting eyelashes mie nu mi se pare ''sinistra''. si totusi mai bine TH decat Florin Salam. crede-ma. si oamenii care asculta nu sunt deloc deplasati!

| mogosan96 a răspuns:

Ma pis pe ei tokio hotel! forever paramore si rammstein!

| nebunu55 a răspuns:

Nici eu se inbraca asa ca le sta bine Tokio Hotel e cea mai tare trupa

| ILoveTokioHotel a răspuns:

Emo? nu cred si nu o voi crede in viata mea!
si, ca sa completez, nici un membru nu e emo!

| MisakoYui a răspuns:

Tokio hotel nu este o trupa emo chiar ei au declarat happy si au zis ca lear parea rau daca ar fi confundati cu o trupa emowinking

| Plecatadeparte a răspuns:

NU am nimic cu aceasta formatie, si cu melodiile lor.Le respect stilul muzical.Singurul lucru care ma enerveaza sunt acele pustoaice de 10-13 ani care asculta Tokio Hotel si se cred mari rockerite.

| MissBieberEmonela a răspuns:

Eu cred ca tokio hotel nu este o trupa emo

| onutzzza_4464 a răspuns:

Nu e deloc o trupa emo si imi pare rau ca ii dezamagesc pe hateri dar eu am 17 si inca ascult tokio hotel. 4eva tokio hotel

| anonimejjh a răspuns:

Mai deci. tokio hotel este o trupa super tare eu ascult de la vartra de 10 ani.dar acum sunt rockerita sau de tot...nu este emo nici pe departe ...cautati pe google istoricul trupei si veti vedea ce scrie acolo si ce gen de muzica asculta ei si tot ce vreti sa aflati despre ei, App si TH este o trupa rock pentru cei care nu stiu

| КristinaHoffman a răspuns:

Deci, nu sunt emo si nici gay))pursisimplu au un stil neobisnuit))
sunt o grupa pop-rock))
si eu ii ascult de mult timp))))multi fani sau intors cu spatele numai din cauza lookului nou a lui Bill din 2012)))dar ma rog...chiar toti cu gusturile lor, insa principalul ca nu sunt o trupa emo, nicidecum))si desigur nu sunt gay))))
doar ca inainte Bill se machia insa acum e foarte schimbat)))))si acum seamana cu adevarat a barbat)))))

| anamariaanton a răspuns:

Clar nu as putea sa traiesc fara sa ascult tokio hotel, in opinia mea este CEA mai tare trupa si bill este categoric cel mai tare