| kimmii a întrebat:

voi credeti ca trupa TOKIO HOTEL e emo sau ca Bill e emo?

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Oficial trupa Tokio Hotel canta pop-rock! Faptul ca au cantat si emo sau emo-pop este de natura comerciala, pentru a atrage publicul! Si au avut '' priza '' la public!

| Mitsuri10 a răspuns:

Nu.In nici un caz.Genul lor este pop-rock.Din punctul meu de vedere nici Bill nu este emo.Este sensibil, romantic...Dar lumea vorbeste.Nu ai ce le face.Baftawinking

| dragutza a răspuns:

Bill nu e in nici un caz emo! este o fire sensibila si jucausa chiar daca in foto pozeaza in pozitii seriose! si th nu sunt emo!

| MiSsDaRkY a răspuns:

Nici trupa dar nici Bill nu e emo.Bill doar are un stil asemanator doar pentru. a prinde la public (sa fim seriosi cumpara cineva albume cantate de un fericit si jumatate ) Uita-te si pe net cauta despre Bill sa vezi ca el nu e emo, sub machiajul acela se ascunde un tip vesel si fara nicio trauma.

| Caniball a răspuns:

Bill Kaulitz nu e emo. Fiti seriosi...nu mai e un pusti. TH are muzica faina dar nu sunt emo. Doar se imbraca si arata ca niste emo.