| anonim_4396 a întrebat:

Cine e fan tokio hotel (TH)? Credeti ca sunt o trupa emo? eu nu cred si imi place foarte mult sa ii ascult

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

Trupa emo? LoL trezirea.trupele nu se catalogheaza asa.adica stiu ca emo este sub-gen al rock-ului dar tokio hotel canta pop-rock.si daca ar fi emo ce e? avem posibilitatea sa ne exprimam asa cum ne dorim. daca vroiau cantau si atarnati de tavan pentru ca asa le place.nu suntem comunisti sa gandim in tipare! si daca esti emo sau vrei sa devi nimeni nu trebuie sa aiba ceva inpotriva pentru ca este alegerea ta si chiar daca le place sau nu in primul rand trebuie sa ti-o respecte!
Si pentru prima intrebare:da, sunt fan tokio hotel( dar nu o isterica si inebunita dupa ei asa cum sunt multe).
Pa-pa si poate mai vorbim!:*

75 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nmu sunt emo sunt traguti tom si bil sunt frati mai ale bil e cel mai dragut din toti am tricou si pantaloni si bartar si autografu lui bil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand as vrea sa stiu de ce ai pus intrebarea asta :S.

| Aliendina27 a răspuns:

Eu! Mare fana! Nu sunt emo...Acum pe bune. Uita-te la Bill. Pare emo? Care emo are rasul ala contagios si adorabil?! :* Eu nu sunt emo si ii ADOR!

| Zmady a răspuns:

Nu sunt emo... sunt cei mai tari :*

| Alexandra_1052 a răspuns:

Si eu sunt fan dar nu sunt nebuna dupa TH

| Zac a răspuns:

Cum va poate place muzica aia oribila! tokio hotel canta muzica aia ca sa ii faca pe copii niste zombi ca sa faca tot ce spune el si e un emo! uitati-va la stiri! exista peste 100 de copii care stiu ce canta si incearca sa se omoare!

| creidel a răspuns:

Sa ardeti in iad fani th zau emo sunteti frustrati straight face si nu sunt un manelar stu despre ce vorbesc

| plastickid a răspuns:

Daca vre ti un forum pentru th, http://thcool.3xforum.ro

| emotions4th a răspuns:

Ooo...ador th i:XBill K. s i nu e o trupa emo happy

| Andreea_4774 a răspuns:

Eu cred ca e destul de evident ca Tokio Hotel nu sunt EMO, adica au spus in mai multe interviuri ca, ei nu doar ca nu sunt EMO ci ca urasc acest stil. Deci daca te consideri un mare fan ar trebui sa stii asta...

| StrawByy a răspuns:

Hey fani TH! Cred ca orice fan adevara ar vrea ca Tokio sa vina in rom big grinsi cam asta incerc eu sa fac. Mai intai vreau sa strang multe nume pe lista, apoi sa caut sponsori, iar daca sponsori sunt de acord ...TH sunt ca si adusi in rombig grin. Va rog adaugati in lista de messenger idul: isu_98_ok@yahoo.com
Vb cu mine te trec pe lista si cam atat. Mai ramane sa te tin la curent cu ce se intampla. Ms si sper sa mearga:*

| StrawByy a răspuns:

Hey fani TH. Cred ca orice fan adevara ar vrea ca Tokio sa vina in Romania:X. Si cam asta incerc eu sa fac. Mai intai vreau sa strang multe nume pe lista, apoi sa caut sponsori, iar daca sponsori sunt de acord ...TH sunt ca si adusi in rombig grin. Va rog adaugati in lista de messenger idul: isu_98_ok@yahoo.com
Vb cu mine te trec pe lista si cam atat... mai ramane sa te tin la curent cu ce se intampla. Ms si sper sa mearga:*

| party a răspuns:

Nu'e emo ok

| party a răspuns:

Tokio hotel nu's emo si cant rock alternativ adica rock pop

| demonul a răspuns:

Tokio hotel da emo o asculta da si mie imi place foarte mult mai ales tokio hotel don't jump-