| Kiduuuu1445 a întrebat:

Cine este din calarasi il rog frumos sa-mi dea si mie detalii despre liceele Economic, eminescu si stirbei :d. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Shuellen a răspuns:

Eu sunt din Calarasi:X...Economicul e cel mai indicat liceu dar si Stirbei se mentine pe aceeasi una cu economicul. Dar despre Eminescu nu comentez, ocoleste-l ca-s numai... fel de fel de oamenii sti ca doar invat langa el. Oricum daca-ti place matematica vrei sa te faci contabil/contabila alege economicul+ ca sunt elevii super acolo. Dar mai mereu auzi Eminescu-n jos Eminescu-n sus totusi e o prostie

| vlaaddd a răspuns:

La stirbei s-a tinut olimpiada de TIC si erau niste profesoare, gen Terminator :-s