| razburtyk19 a întrebat:

Cine este din ploiesti si vrea sa fie prieten cu mine?

Răspuns Câştigător
| Bianca_4346 a răspuns:

Doamne,@andreig... ce dreptate ai... dar nenea ilie are un avatar mortal mai, ma abtin sa comentez mai mult laughing...saracutu', are doar 50 de anisorirolling on the floor...razburtyk19 ai grija la nenea ilie...laughing

12 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Eu sunt de prin apropiere, dar nu vreau prieteni,...

| SweetCandy a răspuns:

Eu sunt din prahova...laughing

luciana
| luciana a răspuns:

Imi pare rau ca NU sunt din orasul tau... stiu ca este un oras foarte frumos, dar si foarte curat, ca este un oras modern si ca ca oamenii ce il locuiesc, sunt mai toti - oameni de "omenie " -... as dori sincer, sa fiu cel pe care il cauti, dar eu sunt din Bucuresti de unde aerul devine de nerespirat, iar soarele este tot mai daunator; iti doresc sa gasesti persoana cautata si sa ai parte de sanatate, de frumos si de ce nu - de iubire adevarata! Numai bine, Lucien.

| sorin a răspuns:

Sunt din braila nu foarte departe dar totusi...

| andreig a răspuns:

Uite ai primit o oferta interesanta si atragatoare rau : Nenea Ilie ce are DOAR 50 de ani si ti-a dat si numarul de telefon... un tip dornic de orice prospatura rolling on the floor

| Bianca_4346 a răspuns:

Eu sunt din buzau. dar mi-ar face maaare placere sa conversamhappyam abia 14 ani jumate... daca nu e o problema.

| Bianca_4346 a răspuns:

Bine, nu ma mai tin de glumehappy. dar e amuzanta treaba pe aici... pup razburtykwinking

| Bianca_4346 a răspuns:

Sa speram ca nu o sa faca cuiva de aici cine stie se propuneri indecentelaughingxcum stiu ca tu, razburtyk esti inteligent si nu o sa pui botuwinking... apropo, nea' ilie:nu te supara pe mine.(asa sunt eu:mai glumeatalaughing)

| ilie a răspuns:

Buna sunt din Bacau si m-am mutat in Margineniidejos langa filipestitarg am doar 50 de ani impliniti luna trecuta mi-ar placea sa putem avea o relatie de prietenie daca nu te deranjeaza varsta si cum stau rau cu legatura la net poti da un sms la 0747196915 voi da raspuns. Ilie

| danutzyscorpyon a răspuns:

Eo sunt aproape de ploiesti tongue
danutzy_scorpyon
tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

| razburtyk19 explică:

Hopa mai nu mai atacati omul daca ii place baietii ce aveti cu elrolling on the floor)))...in fine oricm nu sunt po... asa ca nu pun botulhee heesi bia nu te mai tine de glumehee heehee heehee hee