| Noonee a întrebat:

Cine este in liceul teoretic Lucian Blaga din Bucuresti? as avea si eu nevoie de o parere despre liceu. Dau fundita. Multumesc

3 răspunsuri:
| Noonee explică:

Mda...vroiam cateva informatii sa compar cu Colegiul National Victor Babes, in care sunt. happy Daca este cineva care s-a mutat de aici in Blaga m-ar interesa niste pareri. Mersi

| Lithium a răspuns:

Habar n-am ce ti s-a spus despre Blaga, dar acolo se face scoala spre deosebire de multe alte licee, desi din pacate se intra cu o medie ft mica.Colectivu'...ce pot spune, cel putin in "generatia mea" (am fost a 9a anul' asta) au ajuns sa se cunoasca aproape toti de la a 9a si a 10a.Da,o sa gasesti si pitipoance, cocalari si panarame, dar la urma urmelor ce liceu n-are si specimene din astea?