| Zâmbărici a întrebat:

Cine este interesat sa devina reprezentant >>>avon?:::kiss

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Eu..Chiar imi cautam de lucrubig grin

6 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Sa ma suni sa-ti spun ca viitorul iti surade.

| Zâmbărici explică:

laughinglaughing
esti deja nu?

| albastrel a răspuns:

Am fost reprezentanta timp de 2 ani...si sincer nu mi se pare convenabil...trebuie sa stai sa strangi banii, daca cineva intarzie cu plata pui de la tine, daca dai si peste vreo persoana nesimtita care nu iti mai da banii la fel trebuie sa pui de la tine...eu una nu pot sa ma rog sau s ii zic unei persoane despre datorie decat de 2-3 ori max pentru ca imi este mi-e rusine de rusinea ei...si in plus eu niciodata nu am castigat nimic pentru ca discauntul castigat nu imi acopera ceea ce imi comandam pentru mine big grin

| selef a răspuns:

Eu daca au si Oriflame la pachet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt repre. si chiar mi se pare misto big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
De acord cu alinu stiu.
Nu este nicio afacere.
Si eu platesc din buzunar produsele, cat priveste datoriile de la clienti alerg dupa ei cu mare tam-tam. Lumea este destul de neserioasa cand vine vorba de datorie, stiu doar sa dea comenzi si si atat.
Discounturile sunt foarte mici, abia se acopera taxa de expediere.
O zi buna.
Pa, pa.