| vladimir23 a întrebat:

Cine face compuneri sau povesti si vrea sa mi le scrie sau un sait cu compuneri povesti?

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Mai da mare puturosel mai esti!;))
http://referat.clopotel.ro/index.php?module=cautare&search=compunere
http://compuneri.info/search/label/compuneri%20libere
mi-ar placea sa citesc una compusa de tine nu copiata

7 răspunsuri:
| ilie a răspuns:

Faceam unui vecin dupa ce aveam unele lamuriri privind subiectul si cuvintele care trebuiau sa fie obligatorii, cat de mare trebuia sa fie pagina.Totul dupa nivelul de cunostiinta al lui, bineinteles contra unei sume care se putea sa se ridice binisor.Cat priveste povestile erau mai scumpe la ele lucram mai mult si aveam clientela mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu! dar cu o conditie: daca tu imi faci o compunere cu titlul:"Cum s-a format cuvantul?" te rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce lenes, ce lenes...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mjm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sugi P. u. L. a wa fa-ti-o singur dac` '
esti destept'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal