| annk_6204 a întrebat:

Cine face karate?

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Buna!
Fac de 2 ani si cateva luni si iubesc sportul asta am centura portocalie si vreau neaparat sa i-au si centura neagra de 1 dan cel putin, apoi sa merg si in concursuri internationale si cat mai multe cantonamente.
P.S.:Am fost in 3 cantonamente pana acum vara asta este al 4 lea si am fost la concursuri in tara dar as vrea si in afara tarii big grin
Te rog trimite-mi si mie mesaj cu centura pe care o ai si timpul de cand faci karate si orice alta informatie vrei sa adaugi! :X:X:*

3 răspunsuri:
| deea89 a răspuns:

Sora mea mai mica face de mult timp.De ce?tongue

| annk_6204 explică:

Aha,si @deea89, de unde esti? Da`mi un id[daca vrei.privat]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu