| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da si mie niste linkuri cu poze pentru facebook (ex: 1) alege luna in care te-ai nascut, 2) alege ziua in care te-ai nascut, 3)alege culoarea tricoului in care esti acum imbracat 4) formuleaza propozitia si srie in comentariu ). asta era un exemplu, cred ca v-ati prins.Sau statusuri de pus pe perete dinalea cu am mancat ciocolata cu :... am fugit de la ore cu nu stiu cine. etc

Răspuns Câştigător
| Miiku a răspuns:

Pozele le poti face si tu in photoscape. nu e mare lucru`. laughing
Iventezi ceva pe acolo si gata. iar statusurile poti cauta pe google. " statusuri pentru facebook " ceva. gasesti tu. Sper ca te-am ajutat. happy