| the a întrebat:

Cine imi da si mie niste statusuri? da nu de pe google, originale si sa fie frumoase, nu conteaza daca sunt de iubire, de tristete, dragoste, fericire.despre orice... fundita:X

2 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Statusuri...
Ai fost prost si n-am ce-ti face...acum suferi si imi place.
Nebuna sunt eu ca te-am iubit,fraier esti u ca n-ai simtit, dar nu-i nimic.eu cad, eu ma ridic.
Doi ochi frumosi ma urmaresc, nu-i pot uita caci ii iubesc.Doi ochi frumosi m-au inselat de-atatea ori,dar i-am iertat. stiam ca atunci cand imi sopteau ca ma iubesc,ei ma minteau, dar mi-erau dragi chiar mincinosi caci ma priveau doi ochi frumosi.
Niciodata nu spune niciodata, nici intotdeauna, dar spune-i ca-l iubesti mai mult ca niciodata si pentru totdeauna.
Visez la un soare mare si frumos.visez la un cantec cald si duios.visez la atata fericire.ca as pute zisa-n-nestire...

| Dianaa94 a răspuns:

Glumeste in iubire,dar sa nu iubesti in gluma; Te ador,Fara tine mor,Vreau sa vibrez,Ce mult te iubesc; Cu tine o zi,Cu tine o luna,Cu tine un an -Viata cu tine un basm; Te-am iubit,Te-am avut,Te-am pierdut-Totul sa scurs ca un suras; Nu vreau sa ma indragostesc,Pt ca sunt copil, Asta e un joc omenesc, Ce este util.