| GuessWho a întrebat:

Cine imi face va rog o lista cu toate cartile scrise de Agatha Christie fara sa omita vreouna?!
Multumesc.
Funda.

4 răspunsuri:
| denisssa a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Agatha_Christie
uitate aici jos si vezi cartile scrise de ea
Sper ca te-am ajutat
:)

| Lucky9441 a răspuns:

O supradoza de moarte, Nemesis, Crima din Mesopotamia, Triunghiul etern, Mana ascunsa, Misterul din Caraibe, Pisica printre porumbei, Cei cinci purcelusi, 13 la cina, O crima anuntata, Muncile lui Hercule, Crima la vicariat, Doamna McGinty a murit, Crima din Orient Express, Misterul trenului albastru, Intalnire cu moartea, Craciunul lui Poirot, Cadavrul din biblioteca, Martorul mut, Zece negri mititei, Ucigasul abc, Moarte pe Nil
...That`s all. Sper ca te-am ajutat:*