| NoNameName a întrebat:

Cine imi poate da si mie niste sfaturi pentru cresterea unui canal de Youtube? https://www.youtube.com/channel/UCp9DWD1-SdcV6GNnrpdcRKg

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Nu ai nimic la sectiunea -Despre!
prezinta-te si tu acolo cu un Facebook,twitter, tumblr, patreon, gmail, etc
cum vrei sa ai rating daca nu ai nici o adresa de ceva, cumva!
si bagati in editare si carduri sa iti promovezi celelalte videoclipuri!
Succes!

| Marian13579 a răspuns:

Avand in vedere ca postezi de o saptaman, nu prea ai ce face