| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate face si mie o critica la: https://www.wattpad.com/story/100876687-mort-si-fericit?

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Pfff, asta e` cea mai nasoala carte ever! :p

- prea multa drama
- relatii adolescentine cu parintii
- telenovele.
- Leo?

Dar heyyyyyyyy uite iti voi zice si partea buna si anume aceea ca luand in considerare varsta ta este perfect normal sa scrii asa ceva.Si mai important este faptul ca iti ajuta in procesul dezvoltarii tale personale (sper).Ce ai scris tu reprezinta 99 % din comportamentul celor din ziua de azi, insa incearca sa abordezi si alt gen de povesti pe viitor si poate cine stie, vei scrie urmatorul bestseller happy insa chiar daca nu se va intampla asta, vei avea mereu selfie`urile ^.^