| girls24 a întrebat:

Cine imi poate spune cateva seriale si sa le descrie? Funda
P.S.:Inafara de Gossip Girl si Pretty Little Liars...

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Misfits. E vorba de un grup de adolescenti care capata niste puteri supranaturale datorita unei furtuni, in timp ce fac munca in folosul comunitatii (fiecare comises cate o fapta si de aceea se aflau acolo).

| En3Rgi a răspuns:

Pai eu ma uit la un serial cu fantome.Momentan sunt la sezonu 3. TAPS(cei care investigheaza)ajuta oamenii care cred ca au experiente paranormale.Se duc la oameni acasa si pun camere si pun si intrebari fantomelor si inregistreaza sunete etc...e super tare. Daca te intereseaza uite aici:
http://watchseries.lt/serie/ghost_hunters

| LioErnest a răspuns:

SUITS. cu o firma mare de avocati care rezolva diferite cazuri. si un personaj principal destept care doar pretinde ca e avocat si spera sa nu fie descoperit! este super;)

daca ti-am fost de ajutor, intra pe facebook si ajuta-ma te rog:
http://www.facebook.com/mondenpunctro

| IonutMihalache a răspuns:

''Prinson Break'' Cel mai tare serial!