| Nitu_Alex_1983 a întrebat:

Cine imi poate spune daca in liceul "Kiritescu" se intra de dimineata? Care sunt materiile in Kiritescu pe profil Economic? La ce se da bacul, dar tezele?
Mersi, dau funda

1 răspuns:
| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Pai ....de dimineata se intra in clasa a 11 si a 12a in a 9a si a 10 a intri dupa materile sun in functie de profil, adica vei avea romana, mate, istorie, franceza, engleza, geografie, logica/psihologoe/economie, chimie dar exista si niate module speciale pentru profil(au nume complicat de asta nu ti le pot spune ca eu le stiam dupa prrscurtari si mai ales ca in.cei 4 ani vei face in fiecare clasa module diferite). Bacul se da la romana si mate iar a 3a proba e la alegere dintre istorie, logica, geografie, economie, psihologie.