| Cristy19 a întrebat:

Cine imi poate spune unde pot sa public povestioare triste de dragoste, romane traite in realitate, si alte povestioare reale de dragoste?

Răspuns Câştigător
| RoxannaST a răspuns:

Simplu, îți faci un blog pe www.blogger.com și le scrii acolo :)... apoi îl promovezi și tu cum poți, gen. poți să dai un mass pe mess cu blog-ul tău sau să-l publici pe un site pe care știi că-l accesează multă lume, gen TPU, și așa mai departe, pentru. ca povestioarele tale să fie citite de cât mai multă lume. Baftă!

1 răspuns:
| DeeDeesays a răspuns:

Ți-aș recomanda să nu le publici nicăieri gen ziare, reviste, etc. Din ce în ce mai puțină lume mai cumpără așa ceva. Fă-ți un blog sau și scrie acolo. Fă-ți publicitate cu ajutorul prietenilor la început, și dacă lumii îi place vei ajunge cunoscută.