| ionut1134 a întrebat:

Cine imi poate spune niste statusuri triste [nu despre dragoste] cele mai multe si mai tristewinking in engleza funda

6 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Daca esti trist si suparat cauta pe google! nu aici! nu ne intereseaza! si plus ca sunt patetice!
daca vrei sa trimiti un mesaj scriel pur si simplu!

| ionut1134 explică (pentru drhotzu):

Am vrut un raspuns nu un comentariu stupid de la un...

| drhotzu a răspuns (pentru ionut1134):

De la un ce? ti-am dat un raspuns! scrie ceva tu! fii inventiv, nu plagia pentru ca este patetic! ai inteles acum?

| ionut1134 explică (pentru drhotzu):

De la un popo FGM happy

P. S. ce nume de poponar ai laughing

| drhotzu a răspuns (pentru ionut1134):

Mda ce sa stie un copil sa zica? sa stii ca m-ai ranit profund cu treaba asta... apropo mai asteapta sa cresti si sa iti creasca si dupa vii sa vorbesti, pana atunci mars la joaca!

| drhotzu a răspuns (pentru ionut1134):

Ps: uite cine vorbea de poponari! gogule asculti muzica de poponari! apropo ai reusit treaba cu psihologul? si mai esti si frustrat sexual.
asa ca bai gagauta mergi la scoala si lasa tampeniile!